Baumit

Pomysły z przyszłością.

Magazyn Baumit

Nowy numer magazynu jest już dostępny!

Kontynuując misję wydawnictwa, już po raz szósty, pragniemy podzielić się z Państwem najnowszymi trendami z branży budowlanej oraz ciekawostkami z działalności naszej firmy. Od zawsze inspiracją są dla nas Państwa oczekiwania.


W najnowszym numerze Baumit Magazynu szczegółowo prezentujemy możliwości w sposobie kreowania elewacji – od wyboru z bogatej gamy kolorystycznej, wykorzystania efektywnych struktur, po nowoczesną i często zaskakującą formę. Znajdą w nim Państwo ciekawostki i nowinki budowlane, informacje nt. ulepszonych formuł i rozwiązań produktów Baumit. Zachęcamy również do obejrzenia prezentacji obiektów, które powstały przy ich użyciu.


W myśl idei „aby ludziom żyło się piękniej” na co dzień zajmujemy się nie tylko produkcją i sprzedażą wysokiej jakości materiałów budowlanych, ale chętnie angażujemy się w rozmaite społeczne projekty i inicjatywy. Od kilkunastu lat z wielką pasją wspieramy społeczne przedsięwzięcia, które ubarwiają życie dzieci i rozwijają ich wyobraźnię oraz zainteresowania. Akcje takie jak Junior Soccer, Kolorowe emocje czy tegoroczna II edycja akcji ColorLove Przedszkole – są dla nas bardzo ważne i są nieodłącznym elementem funkcjonowania naszej firmy.

Okładka Baumit Magazynu Nr 1/2017

Baumit Magazyn Nr 1/2017 do pobrania/przeczytania tutaj.